Informacje o Przedszkolu Elfik

O Nas

Przedszkole Elfik jest niepubliczną placówką, która działa od września 2009 roku. Misja jego założycielek było stworzenie miejsca, w którym dzieci będą czuły się jak we własnym domu pełnym ciepła i bezpieczeństwa.

Przedszkole ELFIK stworzone zostało z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Pragniemy wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom oraz tak dobierać ofertę edukacyjną, aby każde dziecko mogło w jak najszerszym zakresie korzystać z pobytu w naszej placówce. Jesteśmy zespołem, który stwarza dzieciom ciepłą, radosną atmosferę. Realizujemy w pełni wszystkie aspekty programowe tak, aby Państwa pociechy poprzez edukację i zabawę poznawały świat i dzięki temu wszechstronnie i harmonijnie się rozwijały. Przedszkolak jest dla nas najważniejszy, chcemy, aby był mądry, twórczy, otwarty, pewny siebie i szczęśliwy.

Drogi Rodzicu!

Jeśli myślisz o przyszłości swojego dziecka i chcesz zainwestować w jego rozwój, to nasze przedszkole ELFIK jest doskonałym miejscem aby Twoje dziecko miało udany START W PRZYSZŁOŚĆ!

Doskonale wykwalifikowana kadra, przyjazne, nowoczesne i multimedialne sale zabaw, własny, ogrodzony plac zabaw oraz bogata baza dydaktyczna zagwarantują Twojemu dziecku wszechstronny rozwój i przygotowanie do szkoły!

„Wyobrażałyśmy sobie miejsce, w którym nasze dzieci byłyby szczęśliwe, podczas gdy my pracujemy zawodowo. Byłoby to przedszkole, w którym lubią przebywać, wiele się uczą, dużo się śmieją i nie płaczą...”

Aneta Kędzierska i Edyta Gryglicka założycielki przedszkola

Nauczycieli