Katarzyna Bartoń

W 2011 roku ukończyłam studia magisterskie na KUL-u, na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza z resocjalizacją. Pełne kwalifikację do pracy z dziećmi w przedszkolu uzyskałam otrzymując dyplom WSP TWP na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Praca z dziećmi daje mi wiele radości a także satysfakcji, mogę bowiem obserwować jak dzień po dniu dokonuje się rozwój każdej ze sfer moich podopiecznych – jestem z nich dumna wiedząc jednocześnie, że jestem częścią tego procesu.

Prywatnie wielbicielka jazdy na rowerze (niech zatem nie zdziwi nikogo widok roweru pod drzwiami przedszkola o listopadowym poranku), a także sportów drużynowych – zarówno w formie aktywnej jak i biernej. Nie wyobrażam sobie wakacji bez wizyty w Bieszczadach a dnia bez tabliczki czekolady 🙂

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ