Znajdziesz tu spis zajęć płatnych oraz bezpłatnych.

Chwilowy brak dokładnych informacji o zajęciach, na stronie będą one dostępne już wkrótce. Prosimy o cierpliwość! 🙂

Szachy

Zajęcia podczas, których dzieci poznają zasady „królewskiej gry”, ćwiczą koncentrację, pamięć, rozwijają swój intelekt. 1 x w tygodniu 40 zł/miesiąc. Czas trwania: 30 minut.

UNIKIDS

Warsztaty prowadzone przez Uniwersytet Dziecięcy, uwzględniające różne dziedziny nauki. 1 x w miesiącu 64 zł/8 zajęć w ciągu roku. Czas trwania: 45 minut.

Musical Babies

Zajęcie umuzykalniające w języku angielskim dla najmłodszych. 2 x w tygodniu – 80 zł/miesiąc. Czas trwania: 30 minut.

Nauka gry na instrumencie

Zajęcia podczas, których dzieci uczą się gry na instrumencie klawiszowym – keyboardzie. 1 x w tygodniu – 40 zł/zajęcie. Czas trwania: 30 minut

Klub Małych Odkrywców

Zajęcia podczas, których dzieci poznają świat poprzez eksperymenty i doświadczenia. 1 x w tygodniu – 50 zł/miesiąc. Czas trwania: 30 minut.

Taniec

Zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę tańca. 1 x w tygodniu – 40 zł/miesiąc. Czas trwania: 30 minut.

Piłka

Zajęcia ruchowe z wykorzystaniem piłki prowadzone przez trenerów przedszkoliada.pl 1 x w tygodniu – 32 zł/miesiąc. Czas trwania: 30 minut.

Lippy&Messy

Kurs języka angielskiego prowadzony z udziałem twórców serialu edukacyjnego pt. Lippy&Messy. 2 x w tygodniu – 129 zł/miesiąc lub 500 zł/semestr. Czas trwania: 45 minut

Karate

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami karate prowadzone przez trzykrotnego mistrza świata w karate. 1 x w tygodniu 45 zł/miesiąc. Czas trwania: 30 minut.

MathRiders

Zajęcia matematyczne metodą autorstwa Helen Doron. 1 raz w tygodniu 100 zł/miesiąc. Czas trwania: 60 minut.

Robotyka

Warsztaty z programowania i konstruowania robotów z wykorzystaniem klocków Lego. 1 raz w tygodniu 60 zł/miesiąc. Czas trwania: 60 minut.